:: Меню ::

Cats Home.

:: Френдс ::

-> -

:: Стат ::

= =

 

 

 

 

Кішка – це, мабуть, перший за популярністю домашній улюбленець. Цих тварин люблять і дорослі, і діти. Але є породи, які вважаються найпопулярнішими та улюбленими серед «кошатників».

Топ 10 найулюбленіших і найпопулярніших порід кішок:

1. Сіамська кішка не тільки неймовірно красива, але і дуже розумна. Варто тільки подивитися в ці чисті блакитні очі, і можна закохатися практично з першого погляду. Шерсть таких кішок коротка і досить щільна, забарвлення в основній частини тіла бежевий, а на мордочці, кінчиках лап та хвоста – темно-коричневий.
Батьківщиною породи вважається Таїланд. Цих котів люблять не лише за яскраву зовнішність, а й у характер. Деякі помилково вважають, що всі сіамці дуже агресивні, але насправді це негаразд. Так, порода відрізняється схильністю до ревнощів та гострим почуттям володарства.

Але ці кішки прив'язані до господаря і віддані йому. А ще такі тварини дуже активні, допитливі та неймовірно грайливі. Сіамці не терплять самотності та ігнорування та можуть ображатися. Але якщо давати вихованцю любов та турботу, то він буде ласкавим та добрим.

2. Перська порода вважається однією з найпопулярніших і найдавніших порід світі. Багатьох у цих тваринах приваблює неймовірно довга і пухнаста шерсть (хоча вона ж може вважатися великим мінусом), а також забавна мордочка з плескатим носом. Забарвлення персу може бути практично будь-яким. Ці тварини не можуть жити поза домом і далеко від людей, за таких умов вони просто гинуть.

Перська кішка розважлива, спокійна та розумна. Вона рідко подає голос і якщо і буде вимагати чогось, то просто сяде поруч із господарем і буде уважно дивитись на нього. Більшу частину життя такий вихованець проводитиме на дивані або у спеціально відведеному для нього затишному місці, але якщо запропонувати йому веселу забаву, він із задоволенням пограє. Перси зовсім не агресивні та досить цікаві.
3. Бенгальських котів люблять, перш за все, за їхнє дивовижне забарвлення, що нагадує забарвлення леопарду. Спочатку бенгальська порода була дикою, ці кішки жили в ліси Азії і знаходилися на межі вимирання. Але завдяки американській заводчиці Джин Мілл породу було не тільки збережено, а й перетворено.

Дика кішка була схрещена з домашнім котом, і в результаті вийшла незвичайна суміш дикого темпераменту та характеру домашніх вихованців. У бенгальських кішок яскраво виражений мисливський інстинкт, тому вони із задоволенням ловлять мишей, але чомусь практично не їдять їх. Такий вихованець дуже грайливий, особливо якщо мова йде про переслідування якихось предметів.
Бенгальські кішки неагресивні, якщо їх правильно виховувати. Кошеня з перших днів слід привчати до рук. У вольєрних умовах кішка може перетворитися на абсолютно дику.
4. Регдолл. Назва цієї породи з англійської мови дослівно перекладається як «ганчіркова» лялька». І саме таке визначення повністю описує характер цих вихованців. Вони настільки спокійні та добродушні, що їх можна брати на руки, гладити, обіймати і не переживати через ризик бути подряпаним. Регдолл чудово уживається з дітьми і беззаперечно терпить усі їхні капризи та ігри.
Цікава особливість породи – це своєрідна загальмованість, розслабленість та інертність м'язів. Вихованець погодиться з будь-яким положенням тіла, яку йому запропонує господар.
Регдолл сильно прив'язується до господаря і погано переносить самоту. Крім того, кішки цієї породи досить розумні, завдяки чому швидко привчаються до лотка, розуміють деякі команди і можуть розливати інтонацію людської мови.
5. Мейн-кун - котяча порода, яка була виведена в США. Вага дорослого кота досягає 12-15 кілограмів, середня довжина дорівнює 1 метру. Морда витягнута, вилиці високі, вуха досить великі та прямостоячі. Але, незважаючи на грізний і навіть жахливий вигляд, ці тварини мають досить спокійний характер. Вони лагідні зі своїми господарями та з усіма домочадцями, але обережні по відношенню до малознайомим та чужим людям.
Мейн-куни миролюбні, поступливі, слухняні та розумні. Вони не люблять замкнутих просторів, тому не забираються в шафи та коробки. Такий вихованець швидко привчиться до лотка і використовуватиме кігтеточку замість дивана. Ці кішки дуже обережні та розважливі, розуміють команди та легко піддаються дресируванні.

6. Російська блакитна кішка отримала таку назву завдяки цікавому забарвленню вовни з блакитним відливом. Такі тварини мають щільний вовняний покрив і добре складене тіло. Морда трохи витягнута, вуха досить великі і трохи розставлені в сторони.
Російська блакитна кішка – спритний і терплячий мисливець, який чекатиме на видобуток стільки, скільки потрібно, і в результаті зловить її. Хоча такий вихованець миролюбний, добрий і слухняний, але все ж таки він любить свободу і цінує незалежність. З чужими вихованець поводитиметься дуже стримано і навіть насторожено, зате господареві може дозволити практично все, тому що дуже цінує його. Представники цієї породи люблять затишок і ласку, часто муркотять і пестяться.

7. Не менш популярна британська порода. Британський кіт - справжній джентльмен, і це помітно не лише на вигляд, а й за поведінкою тварини. Зовнішність дуже видатна: коротка щільна шерсть, потужні лапи, велике тіло, досить об'ємна, але при цьому мила мордочка. Представники цієї породи відрізняються своєю незалежністю та норовливістю.

Вони цінують своїх господарів, але вільності з їхнього боку не потерплять. Так що якщо ви вирішіть британця взяти на руки або погладити, то, швидше за все, він не буде задоволений та відповість на ваш порив опором.

Зате такий вихованець чекатиме вас з роботи і висловлюватиме свої позитивні емоції, щоправда, дуже своєрідно. Британець може сісти поряд з вами і навіть «поговорити», розповісти про те, як минув день. Але самота вихованець перенесе спокійно, тому цю породу вважають найбільш підходящою для бізнесменів.
8. Американська порода почала набувати своєї популярності ще в 60-х роках минулого року, але батьки цих кішок потрапили до США близько трьохсот років тому. Розміри дорослої тварини значні, особливо добре складені самці, що мають потужну грудну клітку, мускулисті лапи.
Забарвлення строкате і цікаве, воно може варіюватися від білого або сірого до коричневого та практично чорного. Всі американці витривалі та дуже сміливі, вони легко стрибають з великої висоти та на значні відстані. Крім того, представники цієї породи є чудовими мисливцями, але при цьому дуже дружелюбні та лагідні по відношенню до господарів. Ці кішки кмітливі та добре які навчаються.

9. Менкс або Менська кішка - вихованець, батьківщиною якого є острів Мен, який і дав назву породі. Відмінною рисою менксів є відсутність хвоста (він є результатом мутацій). Але варто зазначити, що не всі представники абсолютно безхвості, у деяких з них хвіст все ж таки є, але здебільшого він короткий (хоча в деяких особин довжина його максимально наближена до нормальної).
У ДНК таких тварин присутній особливий ген, але якщо схрестити двох особин цієї породи, наявність двох генів призведе до смерті всього потомства. За характером менкси досить спокійні, доброзичливі та ласкаві.
Вони прихильні не лише до свого господаря, а й до всіх членів сім'ї. Активність середня, але пограти ці коти люблять. Підвищеної уваги до себе вихованець вимагати не буде, але від ласки неодмінно отримає задоволення і замуркоче.
10. Сфінкс. Хоча деякі від цієї породи не в захваті, але вона є дуже популярним. Відмінна риса – відсутність вовни. Ці кішки вимагають турботи та люблять перебувати в центрі уваги.
Вони можуть проводити годинник безперервно на руках у господаря і прихильні по відношенню до малознайомих людей. Сфінкси кмітливі, розумні і дуже норовливі. Вони погано переносять самотність, але при цьому можуть забратися на шафу і пробути цілу день там, спостерігаючи за своїм господарем із висоти.

Це були найпопулярніші породи котів.

Search:
Pages: [a] [b] [c] [d] [e] [f] [g] [h] [i] [j] [k] [l] [m] [n] [o] [p] [q] [r] [s] [t] [u] [v] [w] [x] [y] [z] [1] [2] [3] [4] [5]
[ha](1) [he](2) [hi](2) [ho](3)

  1. hodchenkova.info
    Svіtlana H0dchenk0va - Laskav0 pr0sim0 v h0stі na naystarіshiy 0fіcіyniy fan-sayt aktrisi.

  2. holmespub.net
    http://holmespub.net/.

  3. housedeep4u.ru
    KARCHER | NILFISK | DYSON | Piles0si | Minim0yki | Par00chistiteli | M0yki vis0k0h0 davleniia - House Deep for U.ru.:: Буттон ::

Get code:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Реклама ::


:: Линкс ::

-


 

 

 


Copyright © Cats Anzess 2008-2024